Wernisaż i wystawa prac Jerzego Treita

Wernisaż i wystawa prac Jerzego Treita

 

treit zaproszenie na wernisazWernisaż odbył się 16 października w Galerii SD w Wilanowie. Jola Christol, mecenas artysty i Natalia Cetera, kuratorka wystawy wraz z artystą, Jerzym Treitem przywitali wszystkich przybyłych gości i zaprosili do oglądania prac.

Le 16 octobre à 18h00 à Varsovie vernissage des peintures de Jerzy Treit – peintre qui a passé ses 15 dernières années en France.
Le vernissage aura lieu jeudi, 16 Octobre 2014 à 18h dans la prestigieuse galerie d’art contemporain „Galerie SD” à Wilanów (à côté du palais de Wilanow et l’église Sainte-Anne).
Les oeuvres de l’artiste peuvent être trouvées dans les collections privées d’acteurs français comme Gérard Depardieu.
Organisatrice d’evenement est Mme. Jola Christol.

fot treit i kreatorka perfumNa tę okazję przygotowane zostały  specjalne perfumy  o nazwie „Przezroczystość i pożądanie” przez Katarzynę Kochańską, znawczynię najlepszych herbat i olejków eterycznych, naturalnych przepisów na urodę, aromamarketingu, kompozytorkę smaków i zapachów.

kreatorka zapachu na wernisaż Katarzyna Kochańska

zapach na wernisaz przezroczytosc i pozadanieCzas spędzony w galerii uświetnił występ Magdaleny Szymańskiej, która od 8 roku życia gra na elektrycznych skrzypcach i nadal rozwija swoją pasję.

Więcej o autorze przeczytacie poniżej:

folder

Relacje z wernisażu: